ce

No 12.aprīļa – mēnesi pirms CE sākuma-  divas reizes nedēļā 12.klašu skolēniem notiek mācības klātienē centralizēto eksāmenu mācību priekšmetos.

Obligātie centralizētie eksāmeni 2020./ 2021.m.g.:

• angļu valodā – 11., 12.maijā ;
  • latviešu valodā – 18.maijā;
  • matemātikā – 21. maijā.

Izvēles eksāmeni:

• ķīmijā – 26.maijā;
  • fizikā – 28.maijā;
  • bioloģijā – 1.jūnijā.

Iepriekšējo gadu uzdevumu paraugi šeit.

Eksāmeni par vidējo izglītību notiks pēc pagājušā gada parauga:

• 3h stundu gari,
  • visos eksāmenos skenējamas atbilžu lapas,

Eksāmenu programmās sīkāk norādītas pārbaudāmās zināšanas un prasmes, kā arī iekļautie temati.

Valsts izglītības satura centra eksperti izveidojuši videolekciju ciklu (9 skaidrojoši videomateriāli) par 2019./2020.gada centralizēto eksāmenu rezultātiem un ieteikumiem, kā skolēniem pilnveidot savas zināšanas prasmes un pilnvērtīgāk sagatavoties noslēguma pārbaudījumiem. Videolekcijas pieejamas Valsts izglītības satura centra Youtube kanālā.

Darbīgu un veselīgu eksāmeniem gatavošanās laiku 12.klašu skolēniem un skolotājiem!

Angļu valodā

Latviešu valodā

Matemātikā

Fizikā

Bioloģijā

Ķīmijā

Par noslēguma pārbaudījumu norisi Kaspars Špūle – VISC Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs.  Prezentācija.

Par drošu eksāmenu norisi.