3. semestris Smiltenes vidusskolā

IMG_9277

Lai arī vasara jau pašā plaukumā un sācies skolēnu vasaras brīvlaiks, skolas ēkā katru dienu skan bērnu čalas un rit kompetencēs balstīts izglītības process. Kā tad tā? Vai mācību gads Smiltenes vidusskolā jau tagad pagarināts? Atbilde skan – tas ir brīvā laika pavadīšanas klubiņš “Velnēni Melnēni”, kas jau 15. gadu pulcina jaunākā vecuma skolēnus. Šogad “Velnēniem” piebiedrojusies arī vasaras nometne “Vienmēr mundri – 2” bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kur ir ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” sastāvdaļa . Radošas aktivitātes, Smiltenes iepazīšana, diena laukos, brauciens uz jūru, pašapkalpošanās iemaņu nostiprināšana, nakts skolas zāle, …šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Nometņu skolotājas Līga Osma un Vita Leite nodrošina patiešām jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu, jaunu prasmju apgūšanu, sniedz bērniem kopā būt prieku. Ar viņām kopā strādā un praktizējas pedagoģijas studenti un topošā medicīnas māsa.

Inese Raiskuma