6.a klase piedalās CSDD konkursā “Gribu būt mobils”

csdd (6) (Large)

Trešdien, 8.februārī, Smiltenes vidusskolas 6.a klases komanda “5 ziķeri” piedalījās CSDD rīkotajā konkursā “Gribu būt mobils” pusfināla kārtā, kas norisinājās Alūksnes Ernsta Glika valsts ģimnāzijā.
Pusfināla sacensībās satikās 10 labākās komandas no Madonas reģiona. Mūsu komandu pārstāvēja Evelīna Elizabete Freimane, Nora Vivuliņa, Kristiāna Kļaviņa, Aleksis Klūga un Roberts Bormanis.
Sacensībās bija jāveic 5 atsevišķi uzdevumi, piemēram, stafete ar nomarķētas trases pārvarēšanu, interaktīvais galds, radošie uzdevumi un zināšanu tests ar balsošanas pultīm. Katra komandas dalībnieka individuālais rezultāts deva kopīgus punktus komandai. Sadarboties varēja radošajos uzdevumos un veidojot maršrutu pie interaktīvā galda. Tests un stafete bija jāveic individuāli.
Komandas rezultāts ir izcīnīta 8.vieta. Katra komanda saņēma vērtīgas balvas – atstarojošo vesti, divu veidu atstarotājus, skaistu krekliņu. Konkurss parādīja, cik svarīgi ir zināt ceļu satiksmes noteikumus, būt atbildīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem, būt draudzīgiem un izpalīdzīgiem.
Komanda ir stingri apņēmusies piedalīties nākošgad un uzlabot sasniegto rezultātu.

Klases audzinātāja J.Dombrovska

csdd (1) (Large) csdd (2) (Large) csdd (3) (Large) csdd (5) (Large) csdd (6) (Large) csdd (7) (Large) csdd (8) (Large)

Blog Attachment
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux