6.a klase piedalās konkursā “Gribu būt mobils!”

grib_but_mobils

Šogad jau desmito reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicināja  6. – 8. klašu skolēnus mobilizēties un piedalīties izglītojošā un interesantā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību – „Gribu būt mobils!”. Konkurss notiek četrās kārtās. Lai piedalītos konkursā, komandai, līdz 2016. gada 16.oktobrim mājas lapā www.gribubutmobils.lv, bija jāaizpilda pieteikuma anketa. Pieteikušās komandas saņēma pieejas atslēgas, uzdevumu veikšanai. Neklātienes kārtā labākos rezultātus ieguvušās komandas sacenšas pusfinālā un finālā, kas tiek organizēti kā klātienes sacensības.
No mūsu skolas konkursam pieteicās 6.a un 8.b klase. 8.b klases komanda  “Ašās meitenes” saņēma Atzinības rakstu. Dalību konkursā turpina 6.a klases komanda.
Trešdien, 8.februārī, 6.a klases komanda “5 ziķeri” Nora Vivuliņa, Kristiāna Kļaviņa, Evelīna Elizabete Freimane, Aleksis Klūga un Roberts Bormanis piedalīsies pusfināla sacensībās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā “Gribu būt mobils”.  Pusfinālā piedalīsies 70 labākās komandas 7 Latvijas pilsētās.
Konkursā pusfinālu sacensībās tiksies un par vietu finālā sacentīsies 70 skolēnu komandas (10 katrā reģionā) četru cilvēku sastāvā, kuras no 307 komandām neklātienes kārtā parādījušas sevi vislabāk.
Pusfinālu laikā to dalībniekiem nāksies parādīt savas padziļinātās zināšanas ceļu satiksmes drošības noteikumos, iesaistoties gan stafetē, gan interaktīvos uzdevumos, gan citās interesantās aktivitātēs. Visos pusfināla kontrolpunktos būs jāizmanto savas teorētiskās zināšanas un arī radošā pieeja, katram dalībniekam izmantojot savas novatora prasmes. Veiksmīgam startam būs nepieciešams gan saliedēts komandas gars, gan spēja individuāli parādīt labu sniegumu.
Komanda, kas vislabāk būs parādījusi savus spēkus un zināšanas pusfinālā, tiks aicināta uz lielo finālu, kur sacentīsies par galvenajām balvām – pirmās vietas ieguvēji katrs saņems giroskūteri, otrās vietas ieguvēji – 4G mobilo internetu ar rūteri 6 mēnešiem, trešās vietas ieguvēji – dāvanu karti ceļojuma izvēlei 50 EUR vērtībā, taču visi pārējie fināla dalībnieki – sporta preču veikala dāvanu kartes. Arī pusfinālu laureāti saņems vērtīgas balvas – pirmā vieta braucienus uz Ahhaa zinātnes centru, otrā – velosipēda spidometrus, bet trešā vieta – velosipēda saslēdzējus, taču pārējiem dalībniekiem tiks dāvāti atstarojoši piemiņas suvenīri – vestes, aproces un krekli. Konkursa organizatori ir parūpējušies arī par pārsteiguma balvām.

Vēlam veiksmi mūsu skolēniem!