Trešklasnieku olimpiādes

olimpiade

Noslēgušās Smiltenes novada trešo klašu latviešu valodas un 3. klašu matemātikas olimpiādes, kurās piedalījās paši labākie trešklasnieki. Katrā grupā dalībnieku skaita skaitlis sastāvēja no diviem vienādiem cipariem – 11. Tātad pavisam divdesmit divi gudri novada bērni rādīja savu varēšanu.
Matemātikas olimpiādē uzvara Smiltenes vidusskolas meitenēm. Pirmā vieta Leldei Loginai, otrā Martai Alksnei, trešā – Katrīnai Rozītei. Leldes un Katrīnas matemātikas skolotāja ir Maija Cinkus, bet Martas – Elita Stieģele.
Latviešu valodas darbā uzdevumus par dzelzceļa vēsturi un drošību tā tuvumā vislabāk izdevās veikt Tīnai Riekstai (1.vieta), Adrianam Auziņam (2.vieta) un Tīnai Hakai (3.vieta). Izcilo skolēnu latviešu valodas skolotājas ir Elita Stieģele un Līga Osma.
Iepriekš nosauktajām meitenēm un Adrianam vēl nekas nebeidzas. Nākošais – Vidzemes reģiona olimpiāžu posms notiks Valmierā 17. aprīlī. Arī tajā būs jārāda savas zināšanas un izpratne par mācību stundās iegūtajām kompetencēm.

Vita Leite