Sporto visa klase

kkkkkk
Smiltenes vidusskolas 2.a klase ir viena no tām, kuras šajā mācību gadā pārstāv skolu, piedaloties Latvijas Olimpiskās Komitejas rīkotajās sacensībās “Sporto visa klase”.
Izaicinājumu ir daudz, bet 2. a dara visu iespējamo, lai sevi apliecinātu kā fiziski aktīva, draudzīga, labestīga un videi draudzīga klase.
Latvijā iecienītā piena produktu zīmola “Kārums” īpašnieki uzskata, ka labs nāk ar darīšanu, tāpēc nolēma atbalstīt Latvijas Olimpiskās Komitejas rīkoto sacensību “Sporto visa klase” uzdevumu “Labie darbi”, aicinot projektos iesaistītās klases krāt labos darbus ģimenei, tos iemūžināt fotogrāfijās, video un nosūtīt izvērtēšanai.
Tā Smiltenes vidusskolas 2.a klase Lieldienu gaidīšanu apvienoja ar sacensību uzdevumu – krāt labos labos darbus.
Aicinām iepazīties ar visu sacensību dalībnieku paveikto! To var izdarīt – https://ej.uz/sv-sporto-karums2
Ja visvairāk uzrunā mūsu 2.a labie darbi, tad atbalstiet viņus, izmantojot “emoji” pie bildes un video facebook kontā.
Balsošana – līdz 8.aprīlim.
Iespējams, tieši Smiltenes vidusskolas 2. a būs viena no piecām klasēm, kas 8.aprīlī iegūs garšīgās “Kāruma” balvas! Smiltenes vidusskolas 2.a klase Lieldienu gaidīšanu apvienoja ar sacensību uzdevumu – krāt labos darbus.