Aicinām piedalīties pirmajā Zaporožjes liceja un Smiltenes vidusskolas sadarbības pasākumā!

konk

Pagājušās nedēļas nogalē Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina un Zaporožjes liceja “Elint” (Ukraina) direktore Jeļena Zaikovska, kā arī Latvijas Republikas Goda konsuls Zaporožjē Juris Podgornijs noslēdza vienošanos par skolu sadarbību.

Domās un sirdī esam kopā ar mūsu draugiem Ukrainā! Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, ņemot vērā šā brīža politisko situāciju, 16. februāri izsludināja par “Vienotības dienu”.  Sūtot mūsu sadarbības skolas skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem vislabākās un gaišākās domas, būsim atsaucīgi un piedalīsimies pirmajā kopīgajā pasākumā, uz kuru mūs aicina draugi no Ukrainas, – starptautiskajā  7. – 9.klašu zīmējumu konkursā “Draudzīgas attiecības starp Ukrainu un Latviju”.

Tu mācies Smiltenes vidusskolā?
Esi 7. – 9. klases skolnieks (- iece)?
Tev patīk zīmēt?
Te ir kreatīvas idejas?
Tad šis konkurss ir tev!
Uzzīmē savus priekšstatus par divu valstu simboliku, nacionālajām tradīcijām un sadarbību!
Veic šo darbu uz A 4 lapas brīvā tehnikā.
Atnes to līdz 1922. gada 4.martam uz 101. kabinetu, atdot zīmējumu skolotājai Līgai Kaupei.
20 labākie darbi tiks nosūtīti Ukrainas Republikas Zaporožjes licejam (Ukrainā) uzvarētāja noteikšanai.