Skolas padome

skolas_padome

Šā gada 14. novembrī Smiltenes vidusskolā pulcējas skolas padomes dalībnieki, lai lemtu par skolai aktuāliem jautājumiem. Sanāksmē piedalījās no vecāku vidus izvirzītie pārstāvji: Rudīte Grabovska, Andis Mincis, Eva Mince, Evija Šube, Ilze Haka, Egija Cekula, Ilze Dance, Sanita Moruza, Ina Leimane, Inta Siliņa, Sanita Bormane, Sintija Jirgensone, Daila Šmulāne, Mikus Lacbergs, kā arī  skolas administrācijas pārstāvji: Ilze Vergina, Sandra Ozoliņa, Iveta Krūmiņa, Aiga Sorokina.  Savu redzējumu par aktualitātēm izglītībā pauda zinātniece, pedagoģijas doktore Inta Čamane. Tāpat savu viedokli izteica arī skolēnu pašpārvaldes prezidente Elīza Kauliņa un skolēnu pašpārvaldes prezidentes vietnieks Endijs Graudiņš.

Par skolas padomes priekšsēdētaju vienbalsīgi tika ievēlēta Rudīte Grabovska, par priekšsēdētājas vietnieci – Ilze Haka.

Sagatavoja: Aiga Sorokina