Aerobikas festivāls 2023 septīto līdz devīto klašu grupā

airobika

2023.gada Aerobikas festivāls ļāvis pāršķirt vēl vienu lappusi šā brīnišķīgā Smiltenes vidusskolas pasākuma vēsturē. Piedzīvots tik daudz emociju, krāsu un prieka! Pamazām, kopā ar šiem Jāņa Ūdra vitālajiem video atskatīsimies uz paveikto un dalīsimies skolēnu enerģiskajos priekšnesumos arī ar Jums. Aerobika, tāpat kā šī dzīve, var būt tik koša, savstarpēji saliedējoša un mīlestību atraisoša!
Pirmais pie Jums dodas video par 7. – 9. klašu aerobiku ar helikopteru, putekļu slotiņām, koferiem un tukšo ķerru, ar vasaru, vardēm un peldriņķiem, ar TV pulti, futbolistiem un karsējmeitenēm. Un ne tikai…
Turpinājums sekos. Un ne viens vien… Jo pasākums, kurā ieguldīts tik daudz darba, skolēnu un skolotāju labo domu, pilnīgi noteikti to ir pelnījis.