Mācību gada noslēguma pedagoģiskās padomes sēde

100-1

8.jūnijā Smiltenes vidusskolas pedagogi sanāca kopā uz šā mācību gada noslēguma pedagoģiskās padomes sēdi. Lai izvērtētu paveikto, pārrunātu, kādas vērtīgas idejas paņemt līdzi uz nākamo mācību gadu, ko darīt citādāk. Direktores pienākumu izpildītāja Valda Cirīte pateicās kolēģiem par godprātīgo darbu.
Skolotājiem, kuri ikdienā strādā trīs dažādās ēkās, tā bija jauka iespēja satikt kolēģus un pēc pedagoģiskās padomes sēdes, baudot mūsu mīļās Ineses Brakmanes sarūpētos kārumus, uz brīdi pabūt kopā arī neformālā gaisotnē.
Vēl priekšā pēdējie eksāmeni un izlaidumu laiks, bet pēc tam gan brīvlaiks… Lai visiem skolēniem un skolotājiem daudz skaistām emocijām piepildīta vasara! Lai izdodas kārtīgi atpūsties un uzkrāt spēku un enerģiju jaunajam mācību gadam!