Vēlam 10. klases skolēniem veiksmīgu, radošu un iedvesmojošu vidusskolas laiku!

1

Pagājusī nedēļa desmito klašu skolēniem bija īpaša. Tā bija viņu Iesvētību nedēļa vidusskolēna statusā, kuru organizēja 11. klases jaunieši. No pirmdienas līdz ceturtdienai norisinājās tematiskās dienas, no kurām katra bija veltīta kādam īpašam stilam, 10-tajiem bija jāierodas attiecīgajā apģērbā. Pirmdiena bija veltīta izsmalcinātajam Las Vegas stilam, otrdiena – bērnudārzniekiem, trešdiena – viduslaikiem, ceturtdiena pagāja mežstrādnieku un istabeņu stilā. Katras dienas starpbrīdī skanēja attiecīgā stila mūzika, un katru dienu 10 – tajiem bija jāveic kāds īpašs uzdevums saistībā ar dienas tematiku. Ceturtdienas vakarā vienpadsmitie sagaidīja jaunos vidusskolēnus astoņās saliedēšanās stacijās, kur viņiem nācās veikt gan radošus, gan intelektuālus, gan fiziskus uzdevumus. Pēc tam skolas zālē bija sagatavota Kahoot spēle ar jautājumiem par Smiltenes vidusskolu, skolotājiem, audzinātājām. Protams, desmitajiem nācās dot svinīgu zvērestu par Smiltenes vidusskolēna titula nēsāšanu godam. Vakars vainagojās ar 10- tās un 11- tās klases draudzības balli. Vēlam 10. klases skolēniem veiksmīgu, radošu un iedvesmojošu vidusskolas laiku!