2. a klasei – izcili darbīgs un panākumiem bagāts mācību gads

1

Smiltenes vidusskolas 2. a klasei un viņu enerģiskajai audzinātājai Sintijai Grišjānei šis bijis ļoti darbīgs un arī panākumiem bagāts mācību gads. Viņi visi ir aktīvi Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta “Sporto visa klase” dalībnieki (2.un 3.klašu apakšgrupu sacensībās izcīnīta 1.vieta), konkursā “Esi interneta izcilnieks” vairāk nekā 500 Latvijas skolu konkurencē nopelnīta Pārsteiguma balva un tikko uzzinājām, ka mūsu 2. a ieguvusi 2.vietu no 581 skolām, kas iesūtījušas savu radošo darbu programmas “Piens un augļi skolai” konkursam “Mana veselīgā ēdienkarte”. Apsveicam un no sirds lepojamies! Vēlam būt tikpat enerģiskiem un atvērtiem dažādiem radošajiem izaicinājumiem arī turpmāk!

Paldies par ieguldīto darbu un godam pārstāvēto skolas vārdu!