Iepriecina seniorus, lasot priekšā grāmatas

1

Smiltenes vidusskolas skolēni un skolotāji atjaunojuši pirms pandēmijas iesākto tradīciju – apciemot SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas seniorus, lai palasītu viņiem priekšā grāmatas. Šodien seniorus iepriecināja 6.b klases skolēni kopā ar audzinātāju Ilvu Dūmiņu. Iecerēts, ka rudens un ziemas mēnešos iespēju sirsnīgai kopā būšanai ar senioriem atradīs arī citu 4.- 6.klašu skolēni.
Saulīte šodien paslēpusies aiz mākoņiem, bet to pilnībā kompensēja gaišums, ko izstaro sirds. Dāvinot un arī saņemot…
Liels bija arī skolēnu prieks, redzot, kā mazajā virtuvītē top garšas kārpiņas kairinošs ievārījums no Starptautiskajā senioru dienā dāvinātajām dārza veltēm.