AR GRANDIOZU ATKLĀŠANAS CEREMONIJU “ARĒNĀ RĪGA” STARTĒ PROGRAMMAS “SPORTO VISA KLASE” 5.SEZONA

DSC_2953

Trešdien, 31.oktobrī, “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai.
Programma “Sporto visa klase” četru gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies un, uzsākot piekto sezonu, programmā piedalīsies un piecas reizes nedēļā sporta stundas aizvadīs nu jau gandrīz 8000 bērnu no visiem Latvijas reģioniem.
Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.
“Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā programma “Sporto visa klase” no sešām pilotklasēm pirmajā gadā, četru gadu laikā ir izaugusi līdz 336 klasēm un nepilniem 8000 dalībniekiem no 70 pašvaldībām,” atklāj LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.
“Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais buņģieris Andžejs Grauda. Noslēgumā bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.
Bez izklaidējošajiem elementiem, programmas jaunie dalībnieki saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu, kā arī kopā ar Latvijas vieniem no labākajiem sportistiem kopīgi nodeva programmas “Sporto visa klase” zvērestu.
3.b klase (kl. audzinātāja Simona Zariņa un sporta skolotāja Margarita Mikarte) un 2. a klase (klases audzinātāja Vija Sokolova un sporta skolotāja Laila Cīrule) tika uzņemtas “Sporto visa klase” pulkā.
Šajā projektā turpina arī piedalīties Smiltenes vidusskolas 5.d klase (kl. audzinātāja Ilona Būda, sporta skolotāja Laila Cīrule).
Projektu organizē LOK un Smiltenes novada pašvaldība, kura  nodrošina papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izstrādātu metodisko materiālu, kas paredz vecuma grupai atbilstošas fiziskās aktivitātes.
Paldies pašvaldībai par iegādātajiem sporta tērpiem 3.b klasei un 5. d klasei!

Smiltenes vidusskolas 2.a klases audzinātāja Vija Sokolova