Arī firefly jeb jāņtārpiņš ir viens no dabiskajiem gaismas avotiem

dav

10. decembrī 8.c klases skolēni tēmu “Gaisma” apguva mazliet neierastākā veidā. Fizikas skolotāja Ilma Reimane un angļu valodas skolotāja Aiga Sorokina bija sagatavojušas kopīgu stundu. Tās laikā skolēni diskutēja par to, kas ir gaisma, kādi ir gaismas avoti un kā tos var grupēt. Sarunas noritēja angļu valodā. Izrādās arī firefly jeb jāņtārpiņš ir viens no dabiskajiem gaismas avotiem. Šis ir Ziemassvētku laiks, kas lielā mērā arī saistās ar gaismu. No diodēm, baterijas un elektrību vadošās vara lentītes skolēni izgatavoja savu mirdzošo Ziemassvētku kartīti, kurā tika ierakstīts apsveikums angļu valodā.

Skolotājas Aiga Sorokina un Ilma Reimane, kā arī visa 8.c klase vēl gaismas pielietus Ziemasvētkus.