Atbildības stunda kopā ar absolventi Anci Natu Pilsniburi

122e8c04-4725-4f1e-9c98-a4b173ed0de3

6.februārī Smiltenes vidusskolā viesojās un ar 5.b klases skolēniem tikās Smiltenes vidusskolas absolvente Ance Nata Pilsnibure. Viņa skolēniem pastāstīja par savām gaitām pēc Smiltenes vidusskolas un dalījās dzīvnieku glābšanas pieredzē, sadarbojoties ar Ulubeles dzīvnieku patversmi un ne tikai. Daudzi bez saimnieka palikuši sunīši un kaķīši ar Ances palīdzību atraduši savas īstās mājas. Vairākiem dzīvniekiem Ance līdz uzticamu saimnieku atrašanai sniegusi patvērumu savās mājās.
Saskarsmē ar bezpalīdzīgā situācijā nonākušajiem sunīšiem un kaķīšiem izkristalizējušās atziņas, kurās Ance labprāt dalījās arī ar 5. b klases skolēniem.
Ance katru izglābto dzīvnieku uzskata par savu veiksmes stāstu.
Neformālās sarunās tika pārrunāts, ko darīt, uz ielas redzot nelaimē nonākušu dzīvnieku, kādi ir labi un kādi – slikti apstākļi dzīvniekam? Bērni uzzināja arī to, kādas dzīvnieku aizsardzības biedrības ir Latvijā un kā tās var atbalstīt.
Paldies Ancei par atsaucību, sirsnīgo atkalredzēšanos un vērtīgo pieredzi!