Atklātā inženierzinātņu olimpiāde 9.klases skolēniem

rtu

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā  un informātikā, RTU Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) organizēja  3. atklāto inženierzinātņu olimpiādi 9. klašu skolēniem.
Olimpiādes 1. posmā skolēniem neklātienē laika posmā no 1. līdz 15. februārim IZV mājaslapā bija jāizpilda tiešsaistes tests, kurā bija 50 jautājumi par matemātiku, informātiku, fiziku un ķīmiju.  Skolēni, kuri bija pareizi atbildējuši vismaz uz 35 jautājumiem, saņēma  uzaicinājumu piedalīties 2. posmā, kas norisinājās 25. februārī klātienē RTU Inženierzinātņu vidusskolā, Rīgā,  Kronvalda bulvārī 1. Tajā skolēniem bija jārisina dažādi ar inženierzinātnēm saistīti uzdevumi.
No mūsu skolas 1. posmā piedalījās trīs 9.klašu skolēni – Arvīds Bāliņš, Jānis Jansons un Kaspars Pakulis. Uz 2. posmu tika uzaicināti Jānis un Kaspars. Puiši cītīgi risināja uzdevumus. Olimpiādes rezultāti tiks publicēti RTU Inženierzinātņu vidusskolas tīmekļa vietnē http://www.izv.lv līdz 3.03.2017. Galvenā balva – no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības RTU Inženierzinātņu vidusskolā. Godalgoto vietu ieguvējiem vērtīgas balvas.

skolotāja S.Pakule