“Bērnu un jauniešu žūrijas 2017” noslēguma pasākums

zurija

Pirmdien, 12.februārī plkst.12.00 skolas zālē Dakteru ielā 27  notiks “Bērnu un jauniešu žūrijas 2017” noslēguma pasākums.
Programmā ceļojošā Lielo Leļļu teātra “Pārsteiguma tēli” izrāde „Kas par desām?”, tad veiksmīgākie un aktīvākie dalībnieki saņems balvas un diplomus. Nobeigumā rotaļas.

No 2001. gada Latvijā veiksmīgi darbojas lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Programmā tiek piedāvātas lasīšanai grāmatas. Katrai vecuma grupai ieteiktās grāmatas lasa un vērtē bērni, jaunieši un no 2012. gada – arī pieaugušie. Tādējādi, rādot priekšzīmi bērniem. Par žūrijas ekspertiem ir kļuvuši daudzi vecāki, vecvecāki un skolotāji. 2016. gadā programmā bija jau 20 000 lasītāji no 712 Latvijas bibliotēkām un skolām, kā arī 54 nedēļas nogales skolām 22 pasaules valstīs. Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.