Ciemiņi no Ķekavas novada skolām

2 (Copy)

Šodien Smiltenes vidusskolā viesojās skolotāji no Ķekavas novada skolām. Viņus mērot ceļu uz Smilteni rosinājusi Smiltenes vidusskolas skolēnu labie panākumi Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētajā skaļās lasīšanas konkursā.

Skolotājas īpaši pateicās Hugo Pakalnam, kura video – aicinājums lasīt grāmatas un piedalīties skaļās lasīšanas konkursā rosinājis biežāk iegriezties skolas bibliotēkā ne vienu vien viņa vienaudzi Ķekavas novadā.

Vissirsnīgākais paldies Alīnai Maijai Skaidrajai, Valteram Kveldem, Hugo Pakalnam un Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes jaunajam prezidentam Kristeram Purviņam, kuri brīvlaikā atnāca uz skolu, lai iepriecinātu ciemiņus ar priekšnesumiem un pastāstītu par skolu un paveikto!

Pieredzē ar kolēģiem par lasītprasmes veicināšanu dažādos vecuma posmos dalījās bibliotēkas vadītāja Inguna Kudlāne, skolotājas Regīna Melzoba, Inese Lipstoka un Sarmīte Rīdere.

Skolotāja Iveta Krūmiņa un bibliotēkas vadītāja Inguna Kudlāne kolēģus iesaistīja izlaušanas spēlē. Lai tiktu ekskursijā pa skolu, ciemiņiem vajadzēja izlauzties no bibliotēkas.

Skolotājiem, kuru ikdiena lielākoties paiet, rūpējoties par skolēnu izaugsmi, ir tik būtiski kādreiz izrauties no ikdienas, neformālā gaisotnē satikt kolēģus no citām skolām, uzklausīt citu pieredzi un dalīties ar savējo!

Tests un foto: Baiba Vahere