Dabai labu darīt

maza

Ar sirsnīgu noslēguma pasākumu 10. maijā  Smiltenes Kultūras centrā  mūsu skolas skolēni saņēma diplomu vides izglītības projektā “Cilvēks vidē” otrreizējo materiālu vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”. Ieguvām 2. vietu  un balvā ir ZAAO apmaksāta ekskursija.
Pasākumā sveica Vidzemes reģiona skolas  un pirmsskolas iestādes par labi paveiktajiem darbiem arī citos konkursos.  ZAAO  vides projekta „Cilvēks vidē” ietvaros organizētajā konkursā  “Mēs, mazie, dabā”  skolēniem  bija iespēja izstrādāt projektu , lai uzlabotu apkārtējo vidi.  Mūsu skolas 5. b klases skolēni piedalījās konkursā  un izstrādāja maketu dabas takai Jaunajā parkā.
Pasākumā piedalījās darbīgā skudra Urda, kura  visu pasākumu vadīja kopā ar Kristapu Rasimu un sveica ikvienu pasākuma dalībnieku.
Radošajās darbnīcās bija  grupu darbs. Sākumskolu skolēni no dabīgām izejvielām pagatavoja rotaļu bumbas, bet 5.-8. klašu skolēni izgatavoja vides spēli ar nosacījumu, ka priekšmetiem ir jāpārvietojas.
Gatavojoties Latvijas 100. dzimšanas dienai,  ikvienam ir iespēja paveikt  mazu  labo darbiņu. Šos darbus var pieteikt ZAAO  izveidotā mājas lapā, kur atzīmēs paveikto.
Pasākuma nobeigumā skudra Urda novēlēja iesākto turpināt  un pateicās par paveikto, kā arī  aicināja visus uz tikšanos viņas jaunajā mājā Daibē nākošajā mācību gadā.
Vēlreiz sirsnīgs paldies skolēniem, viņu vecākiem, klašu audzinātājiem, skolotājiem, skolas darbiniekiem  par ieguldīto darbu otrreizējo materiālu vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”.

                                                                         Vija Sokolova, skolotāja, Ekoskolas koordinatore.

IMG-20170513-WA0030IMG-20170513-WA0036

IMG-20170513-WA0033   IMG-20170513-WA0034IMG-20170513-WA0031[1]

Blog Attachment
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux