Daudz pozitīvām emocijām piepildīta Sporta diena

1 (Copy)

Smiltenes vidusskolas 1.- 9. klašu skolēni saulaino 20. maija rītu aizvadīja savstarpēji saliedējošās sportiskās aktivitātēs.

Vecāku klašu skolēniem 12 dažādās stacijās – izvietotās gan skolas tuvumā, gan Vecajā parka, gan uz Tepera saliņas – tika pārbaudīta veiklība, izturība, prasme spēlēt sporta spēles, atjautība un arī mezglu siešanas prasme. To, ka garlaicībai pasākumā nebija vietas, vēsta jau staciju nosaukumi: “Precīzā kāja”, “Kurjers”, “Biatlons”, Sapņu komanda”, “Vanaga acs”, “Fakti”, “Smagā bumba”, “Upe”, “Karstais kartupelis”, “Mezgli”, “Ķekatas un maisi”, “Esi uzmanīgs!” Ja vēl no rīta vairākiem acīs bija miegs, tad dienas gaitā to nomainīja prieks par iespēju būt kopā, omulīgā gaisotnē izkustēties un iespēja iemācīties un uzzināt ko jaunu.

Skolēnus ar savu klātbūtni iedrošināja un uzmundrināja skolotāja Edgara Jansona enerģiskā un vienlaikus ļoti miermīlīgā un disciplinētā vācu aitu sunīte Džena, kura stafešu dalībniekiem ļāva sev bužināt kažoku, vajadzības gadījumā iedrošināja skriet ātrāk, labprāt uzspēlēja bumbu, eskortēja bērnus, lēcot ar maisiem, ieinteresēti un pacietīgi vēroja notikumu gaitu.

4.- 6. klašu sportiskās stacijas – “Pretstafete”, “Zelta roka”, “Hokejists”, “Florbolists”, “Diskgols”, “Futbolists”, “Slēpotājs”, “Skeletonists”, “Tālmetējs”, “Tāllēkšana” – bija izvietotas Tepera stadionā, bet visjaunākie sportoja volejbola laukumā pie Tepera ezera. Jaunāko, kā arī 7. – 9. klašu skolēniem sporta dienas aktivitātes vadīja vidusskolēni, 4. – 6. klašu skolēniem – skolotāji un vecāki. Šajā klašu grupā notika arī sacensības par visvairāk iegūto punktu skaitu. 1.vietu nopelnīja 6. c klase, 2. vietu – 5. d klase, 3. vietu –  5.a klase.
1. – 3. klašu bērni ar aktīvu vecāku līdzjušanu savstarpēji sacentās spēlē “Met un ķer”, taču šoreiz galvenie nebija rezultāti, bet iespēja sportiskā gaisotnē jauki pavadīt kopā laiku un vēl ciešāk saliedēt klašu kolektīvus. Gaidot savu kārtu, bija iespēja no sirds izspēlēties kopā ar klasesbiedriem, piedalīties sirsnīgā piknikā.
Sešu mazu rociņu īpašnieki, kamēr pārējie meta un ķēra, laiku netērēja velti, bet uzbūvēja paši savu… vulkānu. 😊

Paldies sporta skolotājiem Lailai Cīrulei, Zandai Beitikai un Jurģim Jurkam par pozitīvām emocijām piepildīto dienu un sportiskā gara uzturēšanu Smiltenes vidusskolā!

Baiba Vahere

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux