Evai Evelīnai Krūmiņai 2.vieta angļu valodas olimpiādē!

rudens1

Sācies olimpiāžu laiks! Angļu valodas valsts 51.olimpiādes otrajā (novada) kārtā otro vietu, nopelnot 178,83 punktus, ieguvusi Smiltenes vidusskolas 11.klases skolniece Eva Evelīna Krūmiņa. 12. b klases skolniekam Kārlim Sīmanim – Atzinība! Viņš olimpiādē nopelnīja 176, 67 punktus. Paldies audzēkņiem un arī viņu angļu valodas skolotājai Gundegai Upeniecei!

Novada kārtā Smiltenes vidusskolu vēl pārstāvēja 11.klases skolnieki: Megija Kazeka (148,58 punkti), Elīza Kauliņa (148,16 punkti), Kristiāna Kļaviņa (144,33 punkti) un Jānis Kāposts (138,169 punkti) un 12.klases skolniece Sanija Feldmane (128,83 punkti).

Megijas un Sanijas angļu valodas skolotāja – Elita Babra, Elīzas, Kristiānas un Jāņa angļu valodas skolotāja – Gundega Upeniece.

Paldies visiem jauniešiem, kuri piedalījās, un arī viņu skolotājiem – par sniegtajām zināšanām, pieredzi un atbalstu!