Ģimenes dienas koncerts

54 (Copy)

“Katrā bērnā un arī pieaugušajā ir kaut kas no Dieva un no velniņa,” pārliecināta režisore Gita Skadiņa. Jau mūsu slavenais rakstnieks Rūdolfs Blaumanis pirms vairāk nekā 100 gadiem savā pasakā par mazajiem velniņiem stāsta, ka mēdz notikt tā, ka velniņi pārvēršas par cilvēkiem… Viņu nerātnie nodomi beigu beigās pārtop labajos. Un tas pats notiek ar cilvēka bērnu, kad viņš atklāj savu aicinājumu un ar to vairo šajā pasaulē labestību, mīlestību un prieku. 9.maija vakarā arī Smiltenes vidusskolas zālē bija daudz velniņu. Bet arī viņiem, tāpat kā Rūdolfa Blaumaņa velniņiem,nebēdnības pārvērtās skaistā, muzikālā stāstā, skolas zāli pārvēršot spēka vietā, avotiņā, pie kura veldzēties vēl ilgi…

Ģimenes dienai veltītajā koncertā uzstājās: 1.klašu koris (diriģente Eva Uldriķe, koncertmeistare Inguna Balode), 2. – 3.klašu koris (diriģente Eva Uldriķe, koncertmeistare Inguna Balode), dramatiskais kolektīvs (režisore Gita Skadiņa), sporta deju pulciņš (vadītāja Jolanta Straume), 4.klašu meiteņu ansamblis (vadītāja Solvita Posse, koncertmeistare Inga Strazdiņa), franču valodas pulciņš (skolotāja Selīna (Celine Claire P Huart)), 5. – 6.klašu meiteņu ansamblis (vadītāja Solvita Posse, koncertmeistare Inga Strazdiņa), 4. – 6.klašu zēnu koris (vadītāja Solvita Posse, koncertmeistare Inga Strazdiņa), skolotāja Jāņa Celmiņa vokāli instrumentālais ansamblis, jauniešu koris “Lido” (diriģents Imants Točs, koncertmeistare Inga Strazdiņa) un Smiltenes novada skatuves runas konkursa laureāti Krišs Posse, Sabīne Lapiņa, Simona Sarkangalve un Valters Kvelde.

Paldies pašdarbības kolektīvu vadītājiem, kā arī visiem mazajiem māksliniekiem un viņu uzticamākajiem atbalstītājiem – vecākiem, ģimenēm. Īpašs paldies Ievas Briedes māmiņai Sanitai Briedei, ar kuras atbalstu Smiltenes vidusskolā šogad ir jau divi mācību uzņēmumi. Pasākuma apmeklētāji pēc koncerta varēja apskatīties un iegādāties skolēnu uzņēmumu “Briežozoli” un “Rotu zeme” produkciju.

Teksts un foto: Baiba Vahere

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux