Godam pārstāvēta skola novada sākumskolas skolēnu olimpiādē

sākumskolasolimpiazudalibnieki

9.maijā Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolā notika Smiltenes novada sākumskolas skolēnu olimpiāde, kurā bērni savstarpēji sacentās latviešu valodā, matemātikā un angļu valodā. Pirmo divu klašu skolēniem tika dota iespēja pārbaudīt zināšanas matemātikā un latviešu valodā, bet trešo un ceturto klašu skolēniem – angļu valodā. No olimpiādes ar labiem panākumiem mājās atgriezās arī vairāki Smiltenes vidusskolas skolēni.

Matemātikā 1. vietu ieguva 1. a klases skolniece Dārta Veģere (skolotāja Sintija Grišjāne), 2. a klases skolnieks  Renārs Lārmanis (skolotāja Vija Sokolova) un 3. a klases skolniece Kate Zaļkalne (skolotāja Elita Stieģele). 2.vieta – 2.b klases skolniekam Edgaram Miķim (skolotāja Sanita Ceriņa) un 3. d klases skolniecei Gerdai Kondratjevai (skolotāja Maija Cinkus), 3. vieta – 3. c klases skolniekam Kristam Kristapam Purmalim (skolotāja Maija Cinkus).

Latviešu valodā 1. vieta – 1.b klases skolniekam Kārlim Dziļumam (skolotāja Inta Purgale), 2. a klases skolniecei Martai Šilovai (skolotāja Vija Soklova) un 3.c klases skolniecei Elizabetei Znotai (skolotāja Maija Cinkus). 2. vieta – 2. b klases skolniecei Elizabetei Keitai Seisumai (skolotāja Sanita Ceriņa), 3. vieta – 1. c klases skolniecei Paulai Brūverei (skolotāja Līga Veģere), Atzinība – 1. a klases skolniekam Kristeram Tarasovam (skolotāja Sintija Grišjāne) un 2. c klases skolniecei Emīlijai Pudānei (skolotāja Anita Železkina).

Angļu valodā – 1.vieta 3.c klases skolniecei Martai Cīrulei (skolotāja Inga Lapiņa), 3.vieta – 4.a klases skolniekam Rodrigo Bukavam (skolotāja Simona Zariņa) un 4. d klases skolniekam Nikam Vaļulim (skolotāja Simona Zariņa), Atzinība – 3. b klases skolniecei Aivitai Adukonei (skolotāja Inga Lapiņa).

Paldies skolēniem par piedalīšanos!

Paldies Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas kolektīvam par laipno sagaidīšanu un uzņemšanu!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Līga Osma