„Grindeks” aicina uz „Profesiju dienām skolēniem”

Jau astoto gadu, no 8. februāra līdz 8. martam, AS „Grindeks” aicina 9.-12. klašu skolēnus, kuriem ir padziļināta interese par ķīmiju un ar to saistītajām zinātnēm, piedalīties „Profesiju dienās skolēniem” un novērtēt savas izredzes nākotnē kļūt par farmācijas nozares profesionāli.
Jauniešiem būs iespēja pavadīt vienu darba dienu kopā ar izvēlētās jomas speciālistu, iepazīties ar amata pienākumiem un uzzināt, ko nozīmē būt par ķīmiķi, ķīmiķi-analītiķi, ķīmijas tehniķi-analītiķi, mikrobiologu, ražošanas farmaceitu, farmācijas tehnologu, farmaceitiskās produkcijas ražošanas operatoru, reaktora operatoru un reģistrācijas dokumentācijas izstrādes speciālistu.
Lai pieteiktos projektam, 9.-12. klašu audzēkņiem līdz 2017. gada 20. janvārim jāsūta motivācijas vēstule uz [email protected]. Motivācijas vēstulē jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt „Grindeks” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Ar pilnu profesiju aprakstu var iepazīties „Grindeks” mājas lapā.