Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalsts “Kontakts”

Aiga_2

No 12. līdz 14. aprīlim Smiltenes vidusskola pašpārvaldes dalībnieces Alise Zvejniece, Evelīna Valaine un Sabīne Lapiņa kopā ar pašpārvaldes koordinatori Aigu Sorokinu piedalījās Jaunatnes starptautiskās aģentūras rīkotajā Iniciatīvā izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”.  Trīs dienu laikā vairākas skolas no Vidzemes reģiona satikās Valmierā, kur mācījās, kā sagatavot projektu, lai gūtu finansiālu atbalstu savas skolas vides uzlabošanai un pilnveidei. Vienlaikus jaunieši mācījās un diskutēja, kā savas skolas pašpārvaldes darbību padarīt aktīvu un sistēmisku;  uzlaboja zināšanas par jauniešu pilsonisko līdzdalību, veidoja izpratni  par dažādu jauniešu ar ierobežotām iespējām grupām un to iesaisti projektā, apguva prasmes, kā atpazīt un novērst mobingu un veidot skolas vidi atbalstošu un cieņpilnu. Šo apmācību laikā radās uz nākotni vērsta un daudzsološa  komunikācija starp skolu pašpārvaldēm, kas izvērtīsies turpmākā sadarbībā. Paldies Jaunatnes starptautiskās aģentūrai par iespēju piedalīties un pilnveidoties!