Izcili panākumi Smiltenes novada mūzikas olimpiādē

1

Pavasara īpašās skaņas dabā un bērnu balsis – tik patiesas un skaistas kā balta, mīlestības pilna sirds. To šodien piedzīvojām Smiltenes novada mūzikas olimpiādē Gaujienā. Aizvadīta skaista un emocionāli piepildīta diena, kā arī gūti labi panākumi.

Paldies mūzikas skolotājām Evai Uldriķei un Solvitai Possei par skolēnu muzikālajā izaugsmē ieguldīto darbu!

Konkursa pirmajā daļā tika pārbaudītas skolēnu teorētiskās zināšanas, bet otrajā – praktiskajā muzicēšanā – katram olimpiādes dalībniekam bija jādzied a capella (bez instrumentāla pavadījuma) viņam tuva latviešu tautasdziesma. Neraugoties uz patiesi lielo izaicinājumu, skolēni ar to tika galā lieliski.

Lūk rezultāti:
2. klašu grupā:
1.vieta – Martai Šilovai (2.a klase),
2.vietai – Alisei Sirmajai (2.c klase),
Pateicība – Elizabetei Seisumai (2.b klase) un Lotei Tarasai (2.c klase).
3. klašu grupā:
1.vieta – Emīlijai Tīnai Grigulei (3.b klase),
Pateicība – Elzai Emīlijai Moruzai (3.d klase) un Sofijai Marijai Zālītei (3.d klase).
4. klašu grupā:
1.vieta – Adrijai Nellijai Kondričai (4.a klase),
2.vieta – Dārtai Pauliņai (4.d klase),
3.vieta – Evelīnai Zariņai (4.b klase),
Pateicība – Evelīnai Āboliņai (4.c klase).
5. klašu grupā:
2.vieta – Zanei Tarasai (5.b klase) un Tomam Grabovskim (5.c klase),
3.vieta – Eduardam Kalniņam (5.a klase).
6.klašu grupā:
1.vieta – Ketijai Annai Masaļskai (6.a klase),
3.vieta – Martai Elstiņai (6.b klase).
Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, skolēni devās pastaigā pa Gaujienas mūzikas taku un apmeklēja Jāzepa Vītola muzeju “Anniņas”.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no personiskā arhīva