Izcili sasniegumi novada pirmsskolas izglītības iestāžu izteiksmīgās runas konkursā

6

Apsveicam mūsu atraktīvos un košos pirmsskolas “Zaķēnus” Nikolu Bogdānovu un Rihardu Tūci ar panākumiem Smiltenes novada pirmsskolas izglītības iestāžu Izteiksmīgās runas konkursā “Skanēja balstiņa novadam pāri”! Nikola saņēma diplomu par izcilu sniegumu četrgadīgo bērnu grupā, bet Rihards – piecgadnieku grupā. Abiem bērniem konkursam sagatavoties palīdzēja skolotāja Ieva Putrāle.

Nikola konkursā deklamēja Leontīnes Apšenieces dzejoli “Vāverēni”, bet Riharda sniegumā žūrijai bija iespēja atkal dzirdēt skaisto Raiņa dzejoli “Grāmata”.

Paldies Nikolai un Rihardam par ieguldīto darbu, kā arī viņu vecākiem par atbalstu un līdzjušanu!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: publicitātes