Izgaismosim ziemas vakarus ar pašu lietām svecēm!

sveces

Februāris izsenis Latvijā ir Sveču mēnesis. Tajā lej sveces un priecājas par gaismu un omulību, ko telpās rada sveču liesmiņas. Šobrīd, kad laika lielāko daļu pavadām mājās, būsim radoši un izgaismosim ziemas vakarus ar pašu izgatavotām svecītēm un vides objektiem! Interneta resursi piedāvā daudz ideju, kā ar pavisam minimāliem līdzekļiem var izliet oriģinālas sveces vai pagatavot ledus svečturīšus. Izmantosim šo laiku, lai attīstītu talantus un vairotu priecīgas emocijas!

Attālinātajās mācībās vislabāk atklājas kompetencēs balstītās izglītības lielākie ieguvumi – jau skolas laikā pilnveidotā prasme patstāvīgi iepazīties un izprast darba uzdevumu, bet pēc tam to radoši izpildīt. Katram darbiņam īpašu vērtību piešķir skolēna unikālais rokraksts un individuālā pieeja.

Teksts: Baiba Vahere

Attēlos: 4.klašu skolēnu radošie darbiņi