Izlasītas un novērtētas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” grāmatas

1.vieta

Noslēdzies “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” ekspertu vērtēšanas darbs.  Šogad dalībnieki varēja iepazīties ar latviešu, lietuviešu, igauņu, franču, zviedru, vācu, slovāku, poļu un katalāņu rakstnieku darbiem. Smiltenes vidusskolā grāmatu kolekcijas piecās vecuma grupās vērtēja 95 dalībnieki. Prieks, ka dalībnieku ir vairāk nekā pagājušajā gadā. Par labākajām grāmatām mūsu skolā atzītas:
1.vieta

2.vieta

3.vieta

Balvā par ieguldīto darbu žūrijas dalībnieki 27. februārī Smiltenes kinoteātrī noskatījās Rozes Stiebras jauno animācijas filmu “Sirds likums”. Liels paldies Smiltenes kultūras centra vadītājai Evijai Dzvinko par šādu iespēju!

Animācijas filma “Sirds likums”        Foto: kadrs no filmas

Vērtēšanas eksperti saņēma arī nelielas dāvaniņas.

Darbs žūrijā paveikts, tagad ar nepacietību gaidām Lielos lasīšanas svētkus 23. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur tiks paziņotas un apbalvotas ekspertu visvairāk novērtētās grāmatas.

Paldies visiem, kuri iesaistās un atbalsta šo programmu.
Uz tikšanos grāmatu piedzīvojumos 2024. gadā!