Izskanējuši izlaidumi arī 9.klašu skolēniem

Agnis_foto_007

2018. gada 16. jūnijā izlaidums izskanēja arī Smiltenes vidusskolas 9. klašu skolēniem. Par paveikto deviņos skolas gados iegūta apliecība par vispārējās pamatizglītības iegūšanu. Kā visiem Smiltenes novada izglītības iestāžu Latvijas simtgades absolventiem, dāvinājumā ir saņemta arī īpaši skaista piederības zīme. Pienācis laiks gan atcerēties kopā būšanas brīžus, gan izsapņot kādu sapni, kura īstenošana ir liela nākotnes cerība. Skolas izlaidums vienmēr tiek pavadīts, mijoties dažādām emocijām. Prieks par paveikto, skumjas par šķiršanos un ar satraucošs jauna ceļa sākums… Šobrīd jaunieši jau izvēlējušies, kur turpinās savu izglītības ceļu, kas noteiks dažādus turpmākos dzīves virzienus. Lai izdodas iecerētais!