Izstāde “Mēs esam un varam” Smiltenes vidusskolā

20240301_103401

No 1.-7.martam Smiltenes vidusskolā apskatāma biedrības “Cerību spārni” ceļojošā izstāde “Mēs esam un mēs varam”. Izstādē redzami 30 cilvēku ar invaliditāti dzīvesstāsti. Izstāde sniedz ieskatu šo cilvēku ikdienā un ļauj ieraudzīt un apzināties ar kādām problēmām saskaras mūsu līdzcilvēki.

Izstādes atklāšanā skolas jauniešus uzrunāja  biedrības “Cerību spārni” valdes priekšsēdētāja Eva Viļķina. Viņa atklāja skaudru stāstu par veselu, sportisku puisi, kas pēc nezināmas vielas lietošanas kļuva par garīgu invalīdu un  neatgriezenisku procesu rezultātā šobrīd jau ir miris. Uz izstādes atklāšanu bija ieradušies arī divi stāstu varoņi – Andris un Valts. Tā bija ļoti emocionāla satikšanās gan stāstu varoņiem, gan jauniešiem.

Paldies biedrības priekšsēdētājai un viņas komandai par izstādes iekārtošanu, kā arī izstādes kuratorei Martai Deņīsovai, kas piedāvāja šādu iespēju, izvietot izstādi pie mums skolā. Liels prieks, ka Marta – mūsu skolas absolvente, šobrīd ir nesen atvērtā “Cerību spārnu” Smiltenes sociālo pakalpojumu centra vadītāja.

Aicinām atbalstīt biedrību, nopērkot kādu brīnišķīgu, ar rokām gatavotu lietu internetveikalā https://visivar.lv/

Katrs eiro biedrībai ir ļoti nozīmīgs, lai sagādātu materiālus specializētajām darbnīcām personām ar garīga rakstura traucējumiem un invaliditāti.

Heinrihs Manns savulaik teicis: “Just līdzi bēdās – cilvēciski, tās atvieglot – dievišķi.”