Jaunieši diskutē par skolēnu pašpārvaldes lomu, funkcijām un uzdevumiem skolas dzīvē

vilaka

Gulbenes, Viļakas, Balvu un Smiltenes skolu pašpārvalžu jaunieši tikās kārtējā projekta “Līdzdalības karuselis” pasākumā, kas šoreiz norisinājās Viļakā.

Jaunieši diskutēja par skolēnu pašpārvaldes lomu, funkcijām un uzdevumiem skolas dzīvē.

Skolēni pārsprieda  aktuālākos tēmas jautājumus un izaicinājumus, kā tieši mērķauditorijai – skolu jauniešiem –  būtu  jāizprot skolu pašpārvaldes loma un uzdevumi skolā. Starp aktivitātēm notika uzmundrinošas spēles enerdžaizeri par ko bija atbildīgi   jaunieši, pirms tam vienojoties un sadalot aktivitāšu vadītāju lomas.

Projekts “Līdzdalības karuselis Nr. 2020-3-LV02-KA347-003516 tiek īstenots saskaņā ar programmas Erasmus+ 3. pamatdarbību “Jaunatnes dialoga projekti”.

Projekta koordinatore Aiga Sorokina