Jauniešu Saeimā ievēlēta 11.klases skolniece Evelīna Valaine

Ekrānuzņēmums 2024-04-30 100127
No Smiltenes vidusskolas šogad Jauniešu Saeimā ievēlēta 11.klases skolniece Evelīna Valaine.
Jauniešu Saeimā ievēl 100 jauniešus, par kuru idejām saņemts lielākais balsu skaits. Ievēlētie jaunieši no parlamenta tribīnes uzrunā vienaudžus par sabiedrībā aktuālām tēmām.
Atzīmējot 20 gadus, kopš Latvija ir Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts, šogad 11.Jauniešu Saeimas vadmotīvs bija nākotnē vērsts – “Latvija pēc 20 gadiem”. Pēc 20 gadiem šodienas jaunieši būs mūsu valsts vadībā. Jaunieši bija aicināti domāt par to, kā šodien pieņemtie lēmumi, izglītības sistēma, ieguldījums valsts drošībā un citi apstākļi ietekmēs to, kādā Latvijā mēs dzīvosim 2044.gadā.
26.aprīlī Jauniešu Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā strādāja 23 deputāti, tajā skaitā arī Evelīna. Lepojamies!