Kā jau solījām, Smiltenes vidusskolas Labo darbu stāstam ir turpinājums…

18-6.b

9.d klase kopā ar audzinātāju Janu Vīksnu Labo darbu mēnesī palīdzēja Valmieras dzīvnieku patversmei. Klases pārstāvji, aizvedot dāvanas dzīvniekiem (barību, segas, pakaišus u.c. ikdienā vajadzīgas lietas) , iepazina patversmes iemītnieku likteņus un izveda pastaigāties suņus. Patversmes darbinieki skolēniem pastāstīja, kas jāņem vērā, pieņemot lēmumu iegādāties mājdzīvnieku. Sarunās atklājās, ka vairākiem skolēniem mājās jau ir dzīvnieki, kas citiem kļuvuši lieki. Visticamāk, pēc nopietnām pārdomām, būs vēl ģimenes, kurās jau vistuvākajā laikā ienāks četrkājainais draugs no patversmes…
Ikdienā noderīgas dāvanas Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem Labo darbu mēnesī sarūpēja arī 7. d klases skolēni. Kopā ar viņiem sirsnīgo ieceru īstenošanā piedalījās audzinātāja Jeļena Dombrovska.
8. d klase sadarbībā ar skolotāju Didzi Gaismiņu cepa saldumus Smiltenes ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas pacientiem.
Cienastu senioriem bija sagatavojusi arī 5. b klase un viņu audzinātāja Madara Kronberga. Bērni, viesojoties ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļā, iepriecināja tās iemītniekus arī ar muzikāliem priekšnesumiem un dzejoļiem.
5.a klase Labo darbu mēnesī zīmēja apsveikumus Smiltenes ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas pacientiem, kā arī ziedoja pārtikas produktus ukraiņu ģimenēm. Kopā ar savējiem labajās domās un darbos, kā allaž, bija 5. a klases audzinātāja Antra Alksne.
6.b klase, turpinot pagājušajā gadā iesākto labo darbu tradīciju, iepriecināja pērn un arī šoziem iepazītos  vientuļos pensionārus. Pārsteigumu sainīšos kopā ar bērnu un viņu audzinātājas Solvitas Posses labajām domām tika likti Ziemassvētku kārumi, medus, veselīgi sīrupi, augļi, tējas un citas senioru sirsniņu sildošas un veselībai noderīgas veltes. Labo darbu akcijā iesaistījās arī skolēnu vecāki, koordinējot pārsteigumu sainīšu veidošanu 6. b klases rūķu darba grupās.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux