Komunikācijas un sadarbības nodarbības ar “Pelēkā vilka” treneriem

5 (Copy)

Prast uzklausīt otru, lielā kolektīvā vienoties kopīgam mērķim, sasniegt to noteiktā laikā, esot citam pret citu tolerantiem, sadarbojoties, respektējot vienam otra stiprās un vājās puses… Tas nudien nav viegli pat pieaugušajiem, kur nu vēl pusaudžiem. Taču mūsu 5. a, b un c klases skolēni pārliecinājās, ka viņi to var, ja vien no sirds vēlas. Viņiem palīdzēja mūsu īpašie viesi – āra dzīves apmācību centra “Pelēkais vilks” komunikācijas un sadarbības treneri Vita Karule un Nils Klints.

Paldies par vērtīgo sadarbības un komunikācijas treniņu, kurā tikpat būtiskas kā darbošanās bija arī rīcības izvērtēšana un sarunas par to, kā sadarboties, lai izvirzīto mērķi sasniegtu ātrāk un kvalitatīvāk.

Kā skolēniem teica Nils Klints: “Mūsu tautai vajadzīgi gudri un spēcīgi cilvēki. Ikviens no jums ir kā spožs dimants, kura patiesais skaistums atklājas, to mērķtiecīgi slīpējot.”

Teksts: Baiba Vahere
Foto: Baiba Vahere, Ilva Dūmiņa