Koris “Lido” pilnveido vokālo skanējumu radošā nometnē Cēsīs

koris

Smiltenes vidusskolas jauniešu koris “Lido” no 25. līdz 27.oktobrim pilnveidoja vokālo skanējumu radošajā nometnē Cēsīs. Mēģinājumi mijās ar kopīgiem atpūtas brīžiem, apskatot Cēsu pils kompleksu, kur satiekas vairāki gadsimti Latvijas kultūrvēsturē, katrs ar savu vēstījumu nākamajām paaudzēm.
26.oktobra vakarā koristiem bija unikāla iespēja apmeklēt Romas dejas teātra “eVolution Dance Theater” izrādi “blu Infinito” koncertzālē “Cēsis”. Dejas izrāde kā novatoriskas un aizraujošas dejas, mākslas, akrobātikas, maģijas un ilūzijas apvienojums, pateicoties daudzpusīgajam mākslinieku sniegumam un jaunajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, bija patiess baudījums ikvienam mākslas gardēdim. Izrāde notika 28.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla programmas ietvaros.
Paldies kora “Lido” diriģentam Imantam Točam, skolotājām Sandrai Pakulei, Evijai Žūkurei un Solvitai Possei par ieguldījumu jauniešu izaugsmi rosinošajā nometnē!
Paldies Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolai par viesmīlību!