Kristians Vilkasts – “Gudrs, vēl gudrāks” finālā!

IMG-20190404-WA0018

Smiltenes vidusskolas 5. a klases skolnieks Kristians Vilkasts sīvā cīņā izcīnījis iespēju piedalīties TV spēles “Gudrs, vēl gudrāks!” finālā!

Vairākās atlases kārtās uz finālu tika izvirzīti tikai divi zinošākie skolēni. “Viņu savstarpējās sacensībās pirmo vietu izcīnīja Kristians,” stāsta puiša klases audzinātāja Inese Lipstoka. “Kristians ir ļoti daudzpusīgs – spēlē zēnu grupā “Skolas rokenrols”, labi rēķina, spēlē teātri, sporto, nopelnīja 1. pakāpi Vidzemes reģiona skolēnu skatuves runas konkursā.”
Kopā ar Kristianu uz Rīgu devās viņa karstākie līdzjutēji, kuri par draudzīgo klasesbiedra atbalstīšanu vinnēja biļetes uz teātra izrādi “Skroderdienas Silmačos”.
Ja vēlaties redzēt, kā smilteniešiem minētajā spēlē gāja,  3.un 17.maijā skatieties LTV raidījumu “Gudrs, vēl gudrāks”!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no Smiltenes vidusskolas arhīva