Lai projektu nedēļā atraisītais radošums iepriecina arī vasarā!

1IMG-20200527-WA0007

Paldies visiem skolēniem, kuri Smiltenes vidusskolas projektu nedēļas ierosmē ļāvās dažādām radošām idejām un tajās dalījās arī ar pārējiem! Rezultātā tapušas vairākas jaunas un oriģinālas spēles, tika apgleznotas pastkastītes un sagatavoti to maketi, kā arī būvēti kuģīši. Smiltenē un tās apkārtnē notika vairākas krūzīšu izstādes. Ir ģimenes, kurās jaunākie brālīši un māsiņas tagad var spēlēties ar skolēnu gatavotajām rotaļlietām.

Daži projektu nedēļā rūpīgi izpētīja savu tuvāko apkārtni, secinājumus atspoguļojot smaržu un krāsu kartēs. Ir izstrādāts projekts pat jaunai smaržu un sajūtu takai. Vairāki skolēni radošos darbiņus iemūžinājuši video.

10.a klases skolniece Annija Veidemane projektu nedēļā nolēmusi iziet ārpus komforta zonas un izpaust sevi mākslā, izmantojot guaša krāsas un krītiņus. Darbs ieintriģējis un, visticamāk, radošie eksperimenti turpināsies.

Projektu nedēļas ierosmē tapušas vairākas skaistas mīlestības vēstules, kurās īpašās jūtās Lapiņai atzīstas Pildspalva, Veļas knaģis – Auklai, Korķis – Ūdens pudelītei, Piens – Cepumiņai un Spilvens – galvai. Notikusi Narcises un Ziemeļa sarakste, sacerēta pasaka par Dziesmas draudzību ar Notīm.
Maija pēdējā nedēļā tika atklātas slepenas identitātes, stādītas puķes, tuvplānā pētīta pieneņu “planēta”, apgleznoti galdi, izgatavotas dažādas galda un āra spēles, raķetes, būvētas lego pilsētas un pašu rokām izgatavots burbuļu pūšamais.

“Sēdēt mājās ir garlaicīgi,” raksta 4. a klases skolnieks Edvards Klūga. “No garlaicības man radās ideja uzbūvēt sev mašīnu, kurā pats varu iekāpt un iztēloties, ka braucu un driftoju.”

Lai projektu nedēļā atraisītais radošums bagātina Jūsu ikdienu arī vasarā!

Baiba Vahere