Lasi un vērtē spoku stāstu grāmatas!

Bez nosaukuma

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina – lasi un vērtē spoku stāstu grāmatas! Helovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars tradicionāli tiek atzīmēts 31. oktobrī, taču svētku noskaņas daudzas pasaules valstis pārņem jau nedēļas nogalē pirms šī datuma. Kā viena no Helovīna tradīcijām ir arī biedējošu stāstu lasīšana.
Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina lasīt un novērtēt spoku un šausmu stāstu grāmatas no bibliotēkas piedāvātās īpašās spoku stāstu grāmatu izlases.
Kā piedalīties?

• Izlasi pēc iespējas vairāk spoku stāstu grāmatas no Smiltenes vidusskolas bibliotēkas piedāvājuma;
  • Uz līmlapiņas uzraksti izlasītās grāmatas nosaukumu, autoru un vienu īpaši spocīgu citātu, kurš tevi visvairāk uzrunāja vai arī uzraksti vienā teikumā, kāpēc tu ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem. Neaizmirsti norādīt savu vārdu!
  • Lapiņu atdod skolas bibliotekāram.

Čaklākais spoku stāstu lasītājs/vērtētājs saņems pārsteiguma balviņu!
Spoku stāstu grāmatas vari lasīt un novērtēt Smiltenes vidusskolas bibliotēkā Dārza ielā 17 līdz 7. novembrim!