“Līderis manī” aicina uz tikšanos vecākus!

lideris

Smiltenes vidusskola ir viena no Latvijas skolām, kuras skolotāji, skolēni un vecāki šogad aktīvi iesaistījušies Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” projektā “Līderis manī”. 9. decembrī notiks projekta pasākums vecākiem “Sarunas ģimenē: viss ar un ap to…” Kā jau svētku priekšvakarā, tas būs par to, kā radoši kopā darboties un sarunās stiprināt vienam otru. Reģistrācijas links vecākiem tiks nosūtīts e – pastā. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, reģistrācijas anketu slēgs. Tāpēc ar pieteikšanos lūgums nekavēties!

Aiga Sorokina, “Līderis manī” koordinatore Smiltenes vidusskolā:
“Vairāki vecāki pēc “Līderis manī”  tikšanās man teikuši, ka tās viņiem palīdzējušas palūkoties uz savu ģimeni no cita skatu punkta. Viņi ir vairāk iepazinuši sevi, un tas palīdzējis labāk izprast arī savus bērnus. Sarunas starp vecākiem un bērniem notiek citā kvalitātē – visi ne tikai runā, bet arī sadzird viens otru. Ne tikai ar ausīm, bet arī ar sirdi.”

Citas būtiskākās vecāku atziņas:

• Svarīgi saprast, ko vari ietekmēt un koncentrēties uz to, nevis lietām, kuras nav iespējams mainīt;
  • Pirms rīkojies, ieturi pauzi – šis padoms noder jebkurā vecumā…

Ja dažos vārdos vajadzētu raksturot šā projekta vadmotīvu, tas būtu – palīdzēt skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem būt savas dzīves līderiem. Tas īpaši būtiski šajā laikā, kad tik viegli aizmaldīties projām no savas patiesās būtības. Ja apzinies savu aicinājumu un atbildību, tad netērēsi velti enerģiju, žēlojoties par valdību, un baidoties par lietām, kuras nespēj ietekmēt. Cilvēks, kurš jūtas kā savas dzīves saimnieks un rūpējas, kā sevi pilnveidot, parasti atrod daudz vērtīgākas un interesantākas nodarbes par citu kritizēšanu. “Līderis manī”  tikšanās vienmēr ir ļoti gaidītas. Un par to patiess prieks!”

Saite uz sarunām e-klases pastā.