Lieldienu viktorīna 4. – 6. klašu skolēniem

4-6

Lieldienu svinēšana nav tikai kādas konkrētas kristīgās konfesijas vai kādas atsevišķas reliģijas noteikti svētki, bet gan tradīcija, kuru veidojuši gan reliģiski motīvi, gan kultūru mijiedarbība, gan dabas norises, gan tie visi vienlaikus.

Kā zināms, Lieldienas katru gadu tiek svinētas atšķirīgos datumos – laika posmā no 22. marta līdz 25. aprīlim. Šogad šos svētkus atzīmēsim svētdien, 9. aprīlī.

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 4. – 6. klašu skolēnus piedalīties Lieldienu viktorīnā! Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem par Lieldienu tēmu, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)

Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 28. aprīlim! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balvu!