Literārā kafejnīca “Es rakstu vēstuli uz aizejošo gājputnu spārniem”

IMG_8338

2.novembra vakarā skola vidusskolēnus sagaidīja, ietīta sveču gaismā un tējas smaržā.
“Līgana spārnu švīka pavīdēja aiz mana aizvērtā loga, atstādama plīvojošu putna spalvu.
Sveces liesma nodrebēja no dzestrās rudens elpas. Vēstuļpapīrs gaidīja, kad viņam piešķirs dvēseles stāstu…
Vai atceries brīžus, kad vēlējies pacelties spārnos? Kad debesis šķita tik tuvu, ka varēji tām pieskarties?
Jā, atceros, es vēlējos visu pamest un doties gājputniem līdzi.
Jo gājputni taču atgriežas… bet daži neatgriežas…”
“Šovakar dalīsimies ar vēstulēm, kuras gājputni vēl nav paspējuši aiznest sev līdzi…”  Ar šiem vārdiem vakara vadītāji – 12.klases skolēni Madara Māra Grigore, Raina Bērziņa un Matīss Velps- aicināja tos, kas uzdrošinājušies, dalīties savā stāstā ar klātesošajiem.
Paldies Ancei Cerai (12.a), Agatei Mūrniecei (12.b), Elzai Bekmanei (10.a), Kristīnei Ķikutei (12.b), Elīzai Būdai (11.b), Janai Martai Ivanovskai (12.a), Matīsam Velpam (12.b), Laurai Rubenei (12.b), Evijai Ūdrei (12.a), Danielai Brikmanei (10.b), Elīnai Butkai (10.b), Kristiānam Šmulānam (12.a), Unai Dombrovskai (11.a), Laumai Melecei (12.a), Elīzai Āboltiņai (10.b), Beātei Velpei (11.b), Elzai Ķesterei (12.b), Madarai Mārai Grigorei (12.a), Grietai Stīpniecei (11.b), Elīnai Skopānei (12.a)!
Patiesi patīkams pārsteigums visiem bija arī skolas ģitāristu ansambļa sniegums (ansambļa vadītāji ir 11.b klases skolēni Līga Gavare un Edmunds Zālītis). Bet par to, lai kafejnīcā visi justos mājīgi un varētu skaisti izbaudīt šo vakaru, parūpējusies bija skolas pašpārvalde. Paldies!
Kavējoties atmiņās, baudot kopības sajūtu, iedzerot tēju un kopīgi uzdziedot, vidusskolēni atzina, ka pēcpusdiena spēja iedvesmot pacelties spārnos un lidot…lidot līdz apvārsnim un tālāk, taču nekad neaizmirst tos, kuri mīl, saprot un gaida atgriežamies.