M.Šics gūst panākumus Minecraft sacensībās

m_sics

No 3.-11.decembrim,  starptautiskās kampaņas “Hour of Code” ietvaros,  nevalstiskā organizācija Look at the World sadarbībā ar Microsoft organizēja  Baltijas mēroga Minecraft sacensības.  Šī gada tēma bija  “Baltijas ainavas”. Dalībniekiem bija jāveido populārākās ainavas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Dalībnieku interese bija liela — sacensībās piedalījās  aptuveni 900 komandu ar vairāk kā tūkstoš dalībniekiem  no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Sacensībās piedalījās bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 18 gadiem.

Sacensību uzdevumi un Minecraft vide veicina stratēģiskās domāšanas, loģikas attīstību, plānošanas un komandas sadarbības prasmes, kas ir vienas no 21. gadsimta pamatprasmēm. Turklāt skolēni iepazīst tuvāko kaimiņvalstu dabas, vēstures un kultūras objektus, jo katras valsts dalībnieki var veidot tikai savu kaimiņvalstu ainavas.

Sacensībās piedalījās arī Smiltenes vidusskolas 8.a klases skolnieks Miks Šics. Par   veiksmīgo dalību  sacensībās Miks  saņēma MICROSOFT LATVIA pateicību par izcilu veikumu un iegūto 1.vietu Latvijā vecuma grupā 12 -15 gadi.
Apsveicam!

Pielikumā daži Mika “izveidotie” attēli, kas atspoguļo reālu vietu Lietuvā. Visu darbu var aplūkot šeit.

Ilma Reimane