“Mārītes” pārvēršas par rūķiem un satiekas ar lielajiem rūķiem

1

Īsi pirms Ziemassvētkiem Smiltenes vidusskolas pirmsskolas mazās “Mārītes” pārvērtās par rūķiem un kopā ar audzinātājām Daci Matisoni un Santu Ķauķīti devās ciemos pie Smiltenes tehnikuma lielajiem rūķiem uz piparkūku cepšanu.

Lielie rūķi mazajiem bija sagatavojuši ne vienu vien pārsteigumu, no kuriem lielākais – eglīšu rotājumu meistardarbnīca. “Mārītēm” darbi gāja no rokas, jo viņām palīdzēja lielie rūķi un viņu mamma – skolotāja Maija Jančevska un rotājumu rūķis – skolotāja Vineta Roskoša. Bija arī kopīgs muzikāls uzvedums un rotaļa “Rūķīts iet pa taciņu”. “Mārītes” iepriecināja lielos rūķus ar dzejolīšiem, kurus visi bērni bija čakli samācījušies.

Noslēgumā mazie rūķi lielajiem un lielie mazajiem uzdāvināja daudz labu vārdu un visi atgriezās pie saviem ikdienas darbiem.