Marks Sdobnikovs, Kārlis Ots un Dāvis Grabovskis izcili nokārtojuši vācu valodas diplomeksāmenu (DSD2)

zeni

12.klases skolēni – Marks Sdobnikovs un Kārlis Ots, kā arī 11. klases skolnieks Dāvis Grabovskis nokārtojuši vācu valodas dimplomeksāmenu (DSD 2 eksāmenu), nopelnot augstāko novērtējumu – C1 diplomu!
Jauniešu rakstveida komunikāciju, lasīšanas izpratni un klausīšanās prasmi vērtēja vairāki vācu valodas diplomeksāmena (DSD2) vērtētāji Ķelnē, bet mutvārdu komunikāciju – trīs cilvēku komisija Latvijā. Puišu skolotāja Janīna Ķergalve jauniešus eksāmena laikā intervēja, bet atbildes vērtēja divi eksaminatori – Valmieras Valsts ģimnāzijas vācu valodas skolotāja Mārīte Jēkabsone un DSD2 skolu eksāmenu komisijas priekšsēdētājs Jurgens Launs no Vācijas.
Apsveicam, no sirds lepojamies un vēlam Markam, Kārlim un Dāvim veiksmi un izdošanos turpmākajā izaugsmes ceļā!
Paldies puišu vācu valodas skolotājai Janīnai Ķergalvei par atsaucību, jauniešu izaugsmē ieguldīto laiku un darbu!

Foto: Una Gaine, Jānis Ūdris