Matemātikas un latviešu valodas olimpiāde kopā ar Pepiju Garzeķi

8

18.aprīlī Smiltenes vidusskolas ēkā Rīgas ielā 16 c ciemojās Pepija Garzeķe, kura vēlējās sveikt Smiltenes novada 72 sākumskolēnus – matemātikas un latviešu valodas olimpiādes dalībniekus, kā arī pārbaudīt viņu zināšanas.

Patiess prieks par visiem olimpiādes dalībniekiem! Īpaši liels gandarījums par Smiltenes vidusskolas skolēnu panākumiem.

1.klašu grupā

Matemātikā
1.vietu ieguva Smiltenes vidusskolas 1. a klases skolniece Lili Evija Feldmane (skolotāja Elita Stieģele), bet Atzinību – 1.c klases skonieks Mārtiņš Žūkurs (skolotāja Maija Cinkus).
Latviešu valodā
2.vietu nopelnīja 1.c klases skolnieks Nikolass Aleksejevs (skolotāja Maija Cinkus),
3.vietu – 1. a klases skolnieks Valters Lupkins (skolotāja Elita Stieģele).

2.klašu grupā

Matemātikā
1.vietu izcīnīja 2. a klases skolniece Dārta Veģere (skolotāja Sintija Grišjāne).
Latviešu valodā
2.vietu nopelnīja 2. c klases skolniece Paula Brūvere (skolotāja Līga Veģere).
Atzinība
2.a klases skolniekam Kristeram Tarasovam.

3.klašu grupā

Matemātikā
2.vieta 3.a klases skolniekam Renāram Lārmanim (skolotāja Vija Sokolova).
Latviešu valodā
2.vieta 3.a klases skolniecei Martai Šilovai (skolotāja Vija Sokolova).
Atzinība
3.
c klases skolniecei Amandai Trallai (skolotāja Anita Žeļezkina).

Novada labākos rēķinātājus un latviešu valodas zinātājus sveica arī Smiltenes vidusskolas 2. – 3. klašu koris (diriģente Eva Uldriķe).

Skolēniem pēc labi padarīta darba tika dota iespēja piedalīties dažādās radošajās stacijās, kuras vadīja skolotājas Evija Žūkure, Ligita Garsele – Aleksejeva, Inita Marksa un Diāna Kokarēviča.

Paldies skolotājiem, kuri skolēniem palīdzēja sagatavoties olimpiādei, skolotājai Līgai Osmai par iejušanos Pepijas Garzeķes lomā un vecākiem par atbalstu! Paldies Smiltenes novada Izglītības pārvaldei par skolēniem sarūpētajiem kārumiem un grāmatzīmēm!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no klašu arhīva