“Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.” /Rainis./

DSC_3767

Zinību dienā sveicu visu lielo tagadējo Smiltenes vidusskolas saimi, bijušos skolēnus, studentus, skolēnu vecākus un skolas darbiniekus. Īpaši sirsnīgi sveicieni pirmklasniekiem, pamatskolas un vidusskolas posma pēdējo klašu audzēkņiem. Pēc bezrūpīgās un saulainās vasaras lai visiem izdevies un interesants jaunais mācību gads! Lai nekad nezūd vēlme gūt jaunas zināšanas un augt savai Latvijai!

Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina

2018.gada Zinību dienas pirmais skolas zvans Smiltenes vidusskolā ir noskanējis. 3. septembra rītā 1., 9. un 12. klašu skolēni tikās svinīgajā pirmajā kopā sanākšanā Smiltenes Kultūras centrā, kur kopā ar Burtu meitiņu atklāja gandrīz 100 īpašības, kas piemērotas ikvienam skolēnam vienmēr, ne tikai Latvijai tik zīmīgajā jubilejas gadā. Vēlāk, visiem pulcējoties vienuviet, jaunāko un vecāko klašu skolēniem rokās sadodoties, tika sperti pirmie 100 septembra soļi pretī savai skolai.
Latvijas 100 – gades gadā visiem skolēniem, skolas darbiniekiem, skolēnu vecākiem bija iespēja apliecināt piederību savai skolai, gan novērtējot jauno skolas himnu, gan piedaloties skolas karoga iesvētīšanā.
Liels paldies Smiltenes Kultūras centra darbiniekiem par atbalstu, par sveicieniem jaunajā mācību gadā Smiltenes novada domes priekšsēdētājam Gintam Kukainim, kā arī Smiltenes vidusskolas bijušam direktoram, šobrīd LR 12. Saeimas deputātam Aināram Mežulim, Smiltenes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Reinim Kulbergam, Valsts policijas un Smiltenes pašvaldības policijas darbiniekiem par droša ceļa uz skolu organizēšanu. Paldies skolas korim “LIDO” par Zinību dienas rīta ieskandināšanu! Paldies ikvienam, kas dalījās ar laba vēlējumiem pirmajā skolas dienā!