Militārā diena

25 (Copy)

Šodien miltenes vidusskolā viesojās un ar 4. – 12.klašu skolēniem tikās Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes Mehanizētās kājnieku brigades 1. Mehanizētās kājnieku brigades Apgādes daļas virsnieks, virsleitnants Edvards Putniņš un Valsts aizardzības dienesta karavīrs Ričards Linde.

Skolēniem tika dota iespēja gūt plašāku informāciju par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS),1. Mehanizēto kājnieku bataljonu, iepazīties ar militāro tehniku un karavīru ekipējumu, rast atbildes uz jautājumiem par militāro karjeru, NBS, Valsts Aizsardzības dienestu, kā arī gūt ieskatu, kādās fiziskajās aktivitātēs piedalās karavīri un pašiem piedalīties militārajās stafetēs.
Vienlaikus skolā norisinājās arī 4. – 12.klašu sporta diena.

Vairāki Smiltenes vidusskolas skolēni ir Jaunsardzes kustības dalībnieki. Viņi šodien bija ieradušies formastērpos, lai apliecinātu savu piederību kustībai, ar kuru no sirds lepojas. Vairāki no viņiem vēlas savu nākotni saistīt ar militāro karjeru, tāpēc ar īpaši lielu nepacietību gaidīja brīdi, kad varēs parunāties ar vīriem, kuri labprāt dalījās savā pieredzē.

Teksts un foto: Baiba Vahere

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux