Mūsējie starp labākajiem novada sportistiem

sportisti

13. janvārī notika „ Smiltenes novada Gada balvas sportā 2016” pasniegšanas ceremonija. Tika sveikti aizvadītā gada novada labākie sportisti, komandas, treneri.
Vispirms tika sveikti aizvadītā gada Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti, kā arī viņu treneri. Smiltenes BJSS metodiķe K.Klempnere informē, ka vērtējot aizvadīto gadu, sporta skola atkal var lepoties ar savu audzēkņu sasniegtajiem rezultātiem un treneru darbu. Ir startēts daudzās sacensībās Latvijas mērogā un izmēģināti spēki starptautiskajās sacensībās.
Gada laikā Latvijas čempionātos ir izcīnītas 39 dažāda kaluma medaļas. Panākumi gūti Latvijas olimpiādē, kā arī Baltijas, Eiropas un Pasaules čempionātos.
Tāpēc Smiltenes pilsētas BJSS „Gada sportists 2016” nosaukumu  ieguva 29 sportisti, tajā skaitā daudzi Smiltenes vidusskolas audzēkņi vai skolas beidzēji.
Par paveikto darbu un sasniegtajiem rezultātiem Atzinības rakstus saņēma arī jaunie volejbolisti, vieglatlēti, treneri, orientieristi un futbolisti.
Starp labākajiem bija arī 11.a klases skolniece Elīna Skopāne. Par savu sportotprieku Elīna saka: „Nodarbojoties ar sportu ikdienā, es gūstu pozitīvas emocijas un spēju relaksēties no ikdienas steigas. Ir lieliski apzināties, ka ir cilvēki, kas atbalsta to, ko tu dari, bet vēl patīkamāk ir visiem sportistiem sanākt kopā un just spēcīgo sportisko garu.” Arī Jana Marta Ivanovskano no 11.a klases sporto ar prieku, lai atpūstos no ikdienas saspringuma un steigas. „Tā kā ar sportu nodarbojos pavisam neilgu laiku, man bija liels prieks par balvu „ Gada sportists 2016”. Visvairāk atmiņā palikuši draudzīgie mirkļi, kas tiek pavadīti kopā ar citiem sportistiem pirms un pēc sacensībām.”
Par Smiltenes novada gada labāko sportisti tika atzīta vieglatlēte Līna Mūze.
Savus nominantus sagaidīja arī balvas Smiltenes novada gada labākais jaunais sportists un sportiste, gada labākā komanda un daudzas citas nominācijas. Mēs lepojamies, ka nominantu vidū ir daudz sportistu, kuri savā dzīvē garāku vai īsāku laika sprīdi ir saistīti ar Smiltenes vidusskolu.

Apsveicam visus!